DUYURULAR

Amaç fuar ise İstanbul fuar merkezi otel için kampanya ve fırsatlarımız

İstanbul Fuar Merkezi Otel

İstanbul fuar merkezi, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi tarafından kurulmuş ve halen işletimine aynı firma üzerinden devam edilmektedir. Türkiye ‘de en büyük fuaye alanlarına sahip olma özelliğine sahip olan fuar merkezinde bir yıl içerisinde ortalama 100 fuar organize edilmektedir. Yer aldığı şehir olan İstanbul ‘u dünya standartlarına taşıma niteliğinde olan İstanbul fuar merkezini ziyaret etmek amacı ile şehre getirdiği turistler sayesinde de finansal açıdan katkı sağlamaktadır. Yurt dışından ve şehir dışından sadece fuar katılımcısı veya fuar ziyaretçisi olma sebebi ile İstanbul ‘a gelenler, fuar merkezi yakınında bir otelde kalmak istiyorlar ve İstanbul Fuar Merkezi Otellerini tercih ediyorlar.

Tüm dünya ülkelerinden ve tüm Türkiye şehirlerinden sadece fuara katılma ve fuarı ziyaret etme amacı ile gelenler için iyi hizmet veren kaliteli otellerin bulunması büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Konforlu İstanbul Fuar Merkezi Otelleri

İstanbul ‘un bir metropol olması, her bölgesinin birbirine fazla uzak olması, ulaşımın zor olması ve saatler alması nedeni ile fuar katılımı ve fuar ziyareti amacı İle İstanbul ‘a gelenler İstanbul Fuar Merkezi Otellerini tercih etmektedirler. Ayrıca, bu otellerin pek çok alışveriş merkezine gibi gezilmesi istenen yerlere yakın olması da ayrı bir tercih sebebi olmaktadır. Gelen misafirlerinin yoğun ve yorucu bir fuar gününden geldiklerinin bilincinde olan otel işletmecilerinin ilk hedefi fuarda tüm gün yorulan misafirlerine konforu sunmaktır. Müşterinin memnuniyetinin geri dönüşüne inanan otel işletmecileri iş dünyasının sürekli olarak fuar amacı ile İstanbul ‘a gelmesinden dolayı kaliteli hizmetten memnun kalan müşteriler tekrar geldiklerinde yine aynı İstanbul Fuar Merkezi Otellerini tercih etmektedirler.

Her geçen gün artan fuar sayısı ve fuarların ziyaretçi sayısı nedeni ile kapasitelerini arttıran mevcut oteller fuar ziyaretçilerinin sürekli kendi otellerinde kalmalarından dolayı bu konuda deneyim sahibi olmuşlar ve dinlenme amaçlı otellerinde vakit geçirmek isteyen müşterilerinin rahatlarını göz önünde bulunduruyorlar. Bu kapsamda İstanbul Fuar Merkezi Otel işletmecileri, müşterilerinin beklentilerini anlayıp ona göre bir hizmet vermeyi de ihmal etmemektedirler.