TOPLANTI & BANKET

Çok amaçlı kullanılabilen salon konseptimiz yine Alrazi'ye yakışan ihtişamı ile misafirlerine hizmet vermekten büyük memnuniyet duymaktadır.
 
Misafirlerimizin memnuniyeti bizlerin mutluluğudur ilkesi ile yola çıkarak özellikle toplantı ve/veya konferans salonlarımızın ferah, sakin ve algılanabilir konsepti son derece keyifli ve başarılı toplantılar için misafirlerimizin emrine her zaman açıktır.
 
Her biri özel tasarımlarla dizayn edilmiş etkileyici 3 toplantı odası, son teknoloji ürünü toplantı ekipmanları ile her türlü davet, organizasyon, toplantı ve düğün için esneklik sunar. İster şirket toplantıları, ister şık bir akşam yemeği, isterseniz aileniz ve sevdiklerinizle çok özel bir düğün, nişan, kına gecesi v.b. seremoniler düzenleyin Alrazi Hotel‘in tecrübeli ve güvenilir personelleri beklentilerinizin üzerinde hizmet verecek ve sizlere tam anlamıyla çok özel tecrübeler yaşatacaktır.
 
Atatürk Hava Alanı ve CNR Expo ya 2 km. lik uzaklık mesafesinde bulunan Alrazi Hotel sunduğu hizmetleri ile misafirlerinin iş ile ilgili her türlü ihtiyaçlarını da karşılamaktadır. 1617m2 lik toplantı alanında 1 balo salonu da dâhil olmak üzere kullanımına göre şekli değiştirilebilen 3 toplantı salonu mevcuttur. Tüm toplantı salonlarına en modern teknik ekipman teknolojisine uygun olarak döşenmiş kablosuz ve hızlı internet noktaları, her türlü sekreterya hizmeti, ses ve görüntü sistemi ile modern dünyanın her türlü kolaylığını sunmaktadır.
 
Geniş fuaye alanımız da konferans ve kongrelerde kayıt alınması, kahve molaları, kokteyl ve sergilere olanak tanımaktadır.
 
Tüm toplantı odalarımızda; ekran, barkovizyon, ses sistemi, kablosuz mikrofon, DVD ve VCR oynatıcı, televizyon, ışık sistemi, masa üstü notluklar ve aksesuarları ile toplantı masası ikram düzeneği mevcuttur.
 
Tüm toplantı odalarımızda Tiyatro – sınıf-U – Banket- Kokteyl düzeneği kurulabilmektedir.
Endülüs balo salonu: 250 kişiye kadar konferans, kongere ve özel günler etkinliklerine ev sahipliği yapabilecek konumda olan salonumuzdur. Yemek düzeninde 250 kişilik alana sahiptir. Salonda tümodyovizüel ekipmanlar mevcuttur.
 
Toplantı salonları:  Endülüs Balo Salonu dâhilinde 3 ayrı toplantı salonlarımızın her birinde tüm ekipmanlar son teknoloji ile üretilmiş sistemlere sahiptir. 
  • Endülüs 1. Toplantı salonu: 250 kişilik .
  • Endülüs 2. Toplantı salonu: 100 kişilik
  • Endülüs 3. Toplantı salonu: 25 kişilik