DUYURULAR

Atatürk Havalimanı Ulaşım Otel sunduğu avantajlarla ziyaretçilerinin beğenisini kazanmaktadır

Atatürk Havalimanı Ulaşım Otel

Ülkemizde yer alan en büyük fuarlardan biri olma özelliğine sahip bu fuarda İstanbul’un en ünlü etkinlikleri düzenlenmektedir kurulduğu günden bu yana birden fazla başarıya imza atmış olan Atatürk Havalimanı Ulaşım Otel, sunduğu avantajlarla ziyaretçilerinin beğenisini kazanmaktadır. Ve her yıl daha fazla katılımcıya ulaşmaktadır. Sizler de bu fuar ve fuar özellikleri hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız yazımızı okuyabilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Atatürk Havalimanı Ulaşım Otel Alanı

Atatürk Havalimanı Ulaşım Otel olarak hem ülkemizde hem de dünyada adını duyurmuş olan fuar, çok önemli etkinliklere ev sahipliği yapmadı ile bilinmektedir. Bu etkinliklerin içinde konserler bile yer almaktadır. Büyük bir alanda kurulu olan fuarda katılımcı sayısının yüksek olması muhtemeldir. Ve her seferinde saha fazla katılımcıya ulaşılmaktadır. Kapalı ve açık olmak üzere iki fuar merkezini içinde bulunduran alanda önemli şirketlerin ve firmaların yaptığı katılımlar söz konusudur. Hem katılımcıların hem de tüm ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak düzenlenen fuarda çeşitli restoranlar bulunmaktadır. Her mutfaktan farklı lezzetleri bir araya getiren ve sunan bu fuarda menüler oldukça başarılıdır. Atatürk Havalimanı Ulaşım Otel içinde yer alan toplantı merkezleri ve seminer salonları ile de katılımcıların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalıştığını kanıtlamaktadır. Açık ve kapalı olmak üzere birden fazla otoparkı, basın ekiplerinin kalabileceği rahat mekânlar, değerli müşterilere ayrılmış özel yerler, ofisleri salonlar ve benzeri yerlerle Atatürk Havalimanı Ulaşım Otel merkezi büyük bir ilgi toplamaktadır. Gördüğü bu ilgiyi hak etmek için kendini sürekli olarak yenilemeye ve geliştirmeye devam etmektedir.

Atatürk Havalimanı Ulaşım Otel merkezi, bahsettiğimiz bu özellikleri içinde barındıran ve hem ülkemizin hem de dünyanın en önemli fuar merkezlerinden biri olarak adını duyuran bir fuardır. Çeşitli organizasyonlara, tanıtımlara, konserlere ve benzeri etkinliklere ev sahipliği yapan fuar en çok tercih edilen fuar merkezlerinin başında gelmektedir.