DUYURULAR

Aydın Üniversitesi Otel

Aydın Üniversitesi Otel

Anadolu Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından İstanbul’da kurulmuş bir vakıf üniversitesi olan İstanbul Aydın Üniversitesi 2003 yılından bu yana başarılarını hem akademik hem de uluslararası alanda sergilemektedir. İstanbul’un 5 semtinde yerleşkesi bulunan Aydın Üniversitesi sağlamış olduğu eğitim ve göstermiş olduğu başarıların yanı sıra pek çok etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır. Sahip olduğu geniş alanlar ve teknolojinin modernlik ile birleştiği üstün koşulları sayesinde yüzlerce etkinlik bünyesinde yapılmıştır. Hem üniversite olarak hem şehir olarak hem de ülke olarak oldukça büyük ilerlemeler kaydettiğimiz bu etkinlikler sayesinde yerli ve yabancı pek çok kişi Aydın Üniversitesi’ne gelmektedir.

Yalnızca eğitim alan öğrenciler değil, sadece etkinliğe katılmak isteyen kişiler de Aydın Üniversitesi’ni uğrak bir yer hâline getirmiştir. Yapılacak olan etkinlikler için İstanbul’a gelen kişiler Aydın Üniversitesi otel mesafelerini araştırmakla işe başlamaktadır.

Aydın Üniversitesi Otel Mesafesi ve Konforu

Aydın Üniversitesi otel mesafelerini araştıran kişiler konaklayacakları otellerin Aydın Üniversitesi’ne yakın olmasını istemektedir. Bunun yanı sıra Aydın Üniversitesi otel ulaşım imkânları da konaklayacak misafirler için büyük bir önem arz etmektedir. İstanbul’un yoğun trafiğinden haberdar olan yerli ve yabancı misafirler bu trafik sorunu ile karşı karşıya gelmemek için ve otel ile Aydın Üniversitesi arasında rahat bir ulaşım sağlamak için önceden planlamalar yaparak gelmektedirler. Aydın Üniversitesi otel mesafeleri tam da misafirlerin istediği gibidir. İstanbul Aydın Üniversitesi’ne yürüme mesafesinde olan oteller mevcuttur fakat bunun haricinde ulaşım hizmetlerinden olan özel servislerin kullanılarak ulaşım yapılacağı oteller de mevcuttur.

Otel mesafesi ve ulaşımını çözdükten sonra otel konforu ile ilgili meraklarını gidermek isteyen misafirler en yetkili kişilerden bilgi almakta ve akıllarındaki soru işaretleri yok etmektedir. Aydın Üniversitesi’ne yakın olarak bulunan oteller ağırlayacakları misafirlerini Avrupa Standartlarında ağırlamaktadır. Son derece konforlu, güvenli ve cazip fiyatlar içeren bu oteller misafirler tarafından severek tercih edilmektedir. Otel odalarında bulunan eşyaların kaliteli ve konforlu oluşu, sunulan yemek hizmetlerinin oldukça kaliteli ve lezzetli oluşu bu otellerin konaklayan misafirlerden büyük bir beğeni almasını sağlamaktadır.