DUYURULAR

Aydın Üniversitesi yeni misafirlerini ağırlıyor

Aydın Üniversitesi Otel

İstanbul, bünyesinde bulundurduğu pek çok üniversite ile eğitimde çığır açmış şehirlerden biridir. Hem Türkiye’de hem de dünya çapında eğitim hizmetleri alanında büyük bir role ve aktifliğe sahiptir. Bünyesinde pek çok öğrenciyi bulunduran ve yüzlerce kişilik etkinliklere ev sahipliği yapmış olan İstanbul Aydın Üniversitesi, yapacağı etkinlikler için ağırlayacak olduğu kişilerin üniversite dışında kalan konaklama hizmetlerini de düşünmektedir. Aydın Üniversitesi otel ve bu oteller ile ilgili hizmetleri araştırıp öyle gelen kişilerin aradıkları en önemli şey kalite ve memnuniyet olmaktadır.


Aydın Üniversitesi otel konforu ve misafirlere sunacağı hizmetler de misafirlerin gözünde son derece önemli bir yere sahiptir.

Aydın Üniversitesi Otel Konforu ve Hizmetleri

Aydın Üniversitesi bünyesinde düzenlenecek herhangi bir etkinliğe katılacak olan ve il dışından ya da ülke dışından gelecek olan kişiler Aydın Üniversitesi otel hizmetlerinden yararlanmaktadır. Aydın Üniversitesi otel konforu ve otelde misafirlere sunulacak olan hizmetler hem otellerin hem de ülkemizin markalaşması açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Misafirlerin konaklayacağı oteller son derece modern ve lüks yapıda olan otellerdir. Kişilerin arzu edebileceği bütün hizmetleri bünyesinde bulunduran bu oteller Türk misafirperverliğinin en önemli göstergelerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Elbette bu otellerde konaklayacak olan yerli misafirler Türk misafirperverliği hakkında bilgiye sahiplerdir fakat bu otellerde konaklayacak olan yabancı misafirlere ülkemizi en iyi şekilde tanıtmak ve kimliğimizi tam olarak ortaya koymak için oldukça güzel hizmetler vardır. Örneğin Türk ve Osmanlı ezgilerinin birleştiği mutfaklar yalnızca tat olarak değil görsel bir sunum olarak da misafirleri büyülemektedir. Osmanlı’dan gelen o muhteşem hamam kültürünü misafirlerine en iyi şekilde yansıtan otel yönetimi bünyesinde ek olarak pek çok hizmeti barındırmaktadır. Otellerin Aydın Üniversitesi’ne olan mesafesi ve ulaşım kolaylığı da burada konaklamayı düşünen misafirler için oldukça önemli bir yere sahiptir. Aydın Üniversitesi ile anlaşmalı olan oteller üniversite bünyesinde yapılacak olan etkinliklere gelen misafirleri en iyi ve en lüks şartlarda ağırlamaktadır. Avrupa standartları ölçülerinde ağırlanan misafirler de bu hizmetlerden son derece memnun kalmaktadır