DUYURULAR

Cnr Fuar

Cnr Fuar

Üretimi gerçekleştirilen bir ürünü gerek ülke çapında gerekse dünya çapında tanıtmak için fuar ve fuarcılık hizmetleri oldukça büyük bir role sahiptir. Üretimin artması ve bu artış yaşanırken teknolojinin de doğru orantılı bir şekilde ilerlemesi üzerine ürünlerin doğru bir şekilde tanıtılması ve tanıtılan ürünlerin markalaşma yolunda ilerlemesi için fuar ve fuarcılık ile ilgili hizmetlerin de gelişim göstermesi gerekmektedir. İşte bütün bunların farkında olan ve adımlarını bu doğrultuda atan Cnr Holding, 1985 yılında bir organizatör firma olarak faaliyete geçmiştir. Cnr Holding, kurulduğu yıldan bu yana oldukça büyük gelişimler göstermiş ve dünya çapında ilerlemeler kaydetmiştir. Organizasyon hizmetlerinde kendini en iyi şekilde gösteren holding fuar hizmetlerinde Cnr Fuar olarak bilinmektedir.

Cnr Fuar Faaliyetleri

Cnr Fuar, üretimi yapılan hemen her ürünü yılın belli dönem ya da dönemlerinde yerli ve yabancı potansiyel kitleye en iyi şekilde tanıtmak ile kendini görevlendirmiştir. Cnr Fuar, bünyesinde 17 adet şirket bulundurmaktadır. Cnr Fuar’ın bünyesinde bulunan bu 17 adet şirket fuar ve fuarcılık faaliyetleri ile ilgili her türlü hizmetin en iyi şekilde karşılanması ve tanıtım görevinin en iyi şekilde yapılması için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Cnr Fuar faaliyetlerini hız kesmeden devam ettiren bir kuruluştur. Türkiye’nin fuar ile ilgili tüm ihtiyacının karşılanmasının yanı sıra ismini uluslararası bir marka olarak da duyurmayı başaran Cnr Holding, sağlamış olduğu fuarcılık hizmetlerinden ve bu hizmetler ile birlikte gelen tepkilerden son derece memnundur.

Fuarı yapılacak olan ürün ile ilgili gereken her malzemenin teminini en doğru ve en iyi şekilde yapan Cnr Fuar, fuar için gerekli olan stantlar ve diğer tüm ekipmanları anlaşmalı olduğu ve bünyesinde bulundurduğu şirketler aracılığı ile temin etmektedir. Cnr Fuar faaliyetleri yerli ve yabancı pek çok kişi tarafından takip edilmektedir. Yapılacak olan her fuarın başlangıç ve bitiş tarihlerini resmi web sitesi aracılığı ile duyuran Cnr Fuar, bunların yanı sıra gidiş geliş için gerekli olan bilet, vize, pasaport işlemlerini de anlaşmalı firmaları sayesinde en kolay şekilde hallettirmektedir.