DUYURULAR

CNR fuar ile uçağınız kaçmayacak

Havalimanlarına yakın oteller uçakla yolculuk yapan ve bunu sık sık gerçekleştiren kişilerin dikkatini çekmektedir. Bu alanlarda yer alan ve havalimanı bölgesinde olması ile bilinen bir otel de Cnr fuar olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkemizde ki en büyük havalimanında yer alan bu otel de birbirinden farklı birçok avantaj ve seçenek karşımıza çıkmaktadır. Uçakla yolculuk yapan birçok insan tarafından tercih edilen bu otel sayesinde uçağı kaçırma gibi bir korku ve endişe taşımanıza gerek kalmayacaktır. Böylece rahatlıkla istediğiniz her yere ulaşabilecek ve saatleri tek tek hesaplayıp, zamanınızın kalitesini öldürmenize gerek olmayacaktır. Müşteri memnuniyetini ön plana alan bu otelde günlük ya da saatlik kalma seçenekleri mevcuttur. Sizler de dilediğiniz gibi saatlik ya da günlük olarak otellerden yer ayırtabilirsiniz. Uçuşta sonra otelinizde rahatça dinlenebilir ve yol yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

Havalimanı Yakınında ki Otel Özellikleri

Cnr fuar seçenekleri arasında birden fazla otel karşımıza çıkmaktadır. Çünkü bu bölgede birden fazla sayıda lüks ve güzel otel yer almaktadır. Hem lüks olması hem de konforlu olması ile bilinen bu otellerde sizler de kalite bir hizmet alma şansı yakalayabilirsiniz. Böylece müşteri memnuniyetine ne kadar önem verildiğini görebilir ve bunun bilincinde kaliteli zamanlar geçirebilirsiniz. Cnr fuar seçeneklerini tercih eden kişiler genellikle uçağını kaçırmak istemeyen ve kısa süreli kalacak olan kişilerdir. Sizler de bu gibi durumlarda havalimanına yakın otelleri seçebilirsiniz. Hem konforlu olmaları sebebi ile hem de verdikleri kaliteli hizmet ile bilinen bu otelelrde keyifli saatler geçirerek günün yorgunluğunu rahatlıkla üzerinizden atabilirsiniz. Cnr fuar ile konforlu saatlerin ve günlerin tadına varabilirsiniz.

 

Müşteri memnuniyetine büyük özen gösteren bu otellerde 24 saat kesintisiz oda hizmeti bulunmaktadır. Sıcak su ve benzeri avantajları ile sizlere kaliteli zamanlar geçirmek bu otellerin asıl hedefidir.