DUYURULAR

Cnr fuar merkezi kalitesini yükseltti

CNR Fuar

CNR Fuar merkezi, Türkiye ‘de en ulusal ve ulusal olmayan en fazla sayıda organizasyona ev sahipliği yapan, yüksek stant ve ziyaretçi kapasitesi ile dikkat çeken bir fuar alanı olma özelliğini 1985 yılından bu yana korumaktadır. İş dünyası için büyük bir önem arz eden ve 150.000 metrekare kapalı 120.000 metrekare alana sahip olan kuruluş Avrasya ‘da en büyük fuar merkezi olma niteliğine sahiptir.

CNR Fuar merkezi, kurulduğu yıl itibari ile ortalama 750 ‘den fazla organizasyona ev sahipliği yapıp aynı zamanda da ortalama 5.000.000 ziyaretçiyi bulunduğu şehir olan İstanbul ‘a çekmiş bulunmaktadır. Yılda ortalama 50 adet fuar düzenlenmesi sayesinde Türkiye ‘ye tüm dünyadan ve İstanbul ‘a da diğer şehirlerden ziyaretçi getiren fuar merkezi finans anlamında büyük katkılar sağlamaktadır.

Uzman olarak 500 kişiyi kadrolu çalışanı bünyesinde barındırması da müthiş bir iş istihdamı sağlamaktadır. İstanbul ‘un finansal ve sektörel anlamda gelişimine 30 yıldır önemli rol oynayan CNR Fuar ‘ı kurmuş olan CNR holding bu bağlamda Türkiye ve İstanbul için büyük önem arz etmektedir. Etrafında bulunan küçük veya büyük ticaret alanları da bu gelişim ve değişimden olumlu anlamda payını almaktadır.

En Fazla Başarılı Organizasyonun Sahibi CNR Fuarcılık Hizmetleri

CNR Holdingin farklı bir özelliği kendi fuar organizasyonunu kendisi yapmasıdır bu bağlamda bünyesinde fuarcılık hizmeti veren organizasyonunu kurmuş ve birçok başarılı organizasyonu gerçekleştirmiş olan CNR Fuarcılık hizmetleri halen hizmet vermeye devam etmektedir. CNR Holdingin kendi bünyesinde barındırdığı elemanlarından oluşan organizasyon bölümü bir fuarda olması gereken birçok hizmeti vermektedir.

Bu hizmetler şunlardır:

Alan kiralama: Katılımcı firmalara stant kiralama işlemi CNR Fuar hizmetlerinin kendi bünyesinde verdiği bir hizmettir.

Halkla ilişkiler: Bir organizasyonda yapılması gerekenlerin sorumluluğunu üstlenebilen, istenildiği takdirde mevcut projelerde yardım eden, planlama konusunda başarılı olan, medya iletişimi ile ilgili bütün işleri yapan ve medyaya mevcut firmayı fuar süreci için duyurabilen bir ekibi bünyesinde barındırır.

Stant hizmetleri: CNR holdinge bağlı olan stant firması, her türlü stant kurulumu ve stant kaldırılması işlerini yapmaktadır.

Yiyecek ve içecek hizmetleri: Kendi bünyesinde açtığı yiyecek ve hizmetleri firması ile her türlü catering hizmetini fuar süresince vermektedir.