DUYURULAR

İstanbul Fuar Merkezi Otel

İstanbul Fuar Merkezi Otel

İstanbul Fuar Merkezi Bakırköy ilçesinin Yeşilköy muhitinde bulunan bir kuruluştur. Ülkemizde fuar ve fuarcılık anlayışının değişen ve gelişen teknolojik şartlar ile ilerleme göstermesi ve göstermiş olduğu bu ilerleme ile birlikte pek çok kişinin hakkında oldukça önemli görüşlere sahip olduğu İstanbul Fuar Merkezi yalnızca ülkemizde değil, dünya çapında da tanınan bir kuruluştur.


İstanbul Fuar Merkezi, yaptığı çalışmalar ve ev sahibi olduğu fuar etkinlikleri ile uluslararası alanda kimlik kazanmış ve ismini markalaştırma yolunda önemli adımlar atmıştır. Yerli ve yabancı pek çok firmanın üretimini gerçekleştirdiği bir ürünü tanıtmak için İstanbul Fuar Merkezi ile iletişime geçtiği ve fuar etkinliği gerçekleştirmek istedikleri bilinmektedir. İstanbul Fuar Merkezi’ne gelecek olan yerli ve yabancı pek çok kişi konaklama hizmetlerini de düşünmekte ve en iyi şekilde yararlanmak istemektedir. İstanbul Fuar Merkezi otel araştırmaları içerisine giren misafirler özellikle de dış ülkelerden gelen misafirler Türk misafirperverliğinin ön planda tutulduğu otellerde konaklamak ve en iyi şekilde ağırlanmak istemektedirler.

İstanbul Fuar Merkezi Otel Mesafesi ve Konforu

İstanbul Fuar Merkezi otelarayışı içinde olan yerli ve yabancı misafirler konaklayacakları otellerin İstanbul Fuar Merkezi’ne yakın mesafede bulunmasını istemektedirler. Konaklayacakları otel kriterlerini belirlerken mesafe oldukça önemli bir yere sahip olmaktadır. İstanbul Fuar merkezi otel konforu da konaklayacak misafirlerin kriterleri arasında önemli bir rol oynamaktadır. Misafirlerin konaklayacağı otelleri kendilerinin seçmek istemesinin yanı sıra bir de İstanbul Fuar Merkezi otel hizmetleri tarafından yönlendirilmeleri mevcut olan bir seçenektir. İstanbul Fuar Merkezi görevlileri gerek ulaşım ve mesafe gerekse konfor ve güvenlik açısından oldukça üst seviyede olan otellere misafirlerini yönlendirmektedir. Avrupa standartlarına uygun bir ağırlama sergileyen otel yönetimi yalnızca bu hizmetleri değil, daha pek çok hizmeti de bünyesinde barındırmaktadır.

Türk mutfağının vazgeçilmez tatlarını özellikle yabancı misafirleri için bir araya getiren otel yönetimi dünya mutfağından almış olduğu lezzetleri de yerli ve yabancı tüm misafirlerine sunmaktadır. Ruhsal ve bedensel bir rahatlama için Türk Hamamı, sauna ve masaj hizmetleri de sağlanmaktadır.