DUYURULAR

İstanbul Kongre Merkezi Otel

İstanbul Kongre Merkezi Otel

Metropol bir şehir yapısına sahip olan İstanbul, dünyanın en önemli şehirlerinden biri olma özelliğini taşımaktadır. İstanbul gerek tarihi yapısı gerekse sahip olduğu coğrafik değer sayesinde yüzyıllardan beri dünya çapında önemli bir kenttir. Gelişen ve değişen teknoloji ile birlikte İstanbul’a gösterilen rağbetler de git gide artmaktadır. İstanbul, bugüne kadar milyonlarca önemli etkinliğe ev sahipliği yapmıştır. Dünya çapında gerçekleştirilecek olan kongreler ve diğer tüm etkinlikler için İstanbul Kongre Merkezi’ni faaliyete geçirmiştir. Oldukça geniş bir alana sahip olan İstanbul Kongre Merkezi, ağırladığı konuklarına büyük tutkular ve heyecanlar yaşatmaktadır. İstanbul Kongre Merkezi’nde herhangi bir etkinliğe katılmak için gelecek olan yerli ve yabancı misafirler en iyi şartlarda en kaliteli ve konforlu otellerde konaklamak istemektedirler. İstanbul Kongre Merkezi otel araştırmalarını gelmeden önce yapan kişiler bu oteller ile ilgili pek çok ayrıntıya dikkat etmektedir.

-İstanbul Kongre Merkezi Otel Ulaşım ve Konaklama

İstanbul Kongre Merkezi otelaraştırmaları yapan yerli ve yabancı misafirler konaklamak istedikleri otellerde ulaşıma, mesafeye, konfora, güvenliğe, ücrete ve daha pek çok kritere önem vermektedir. İstanbul Kongre Merkezi otel araştırmalarını yeterince yaptığını düşünen yerli ve yabancı misafirler kendi fikirlerinin yanı sıra bir de İstanbul Kongre Merkezi görevlileri tarafından yönlendirilecek oldukları oteller ile ilgili de bilgi almak istemektedirler.

İstanbul Kongre Merkezi otel konforları ve güvenlikleri en baş sırada gelmektedir. Konaklayacak olan misafirlikleri için can ve mal güvenliğine karşı gerekli olan bütün önlemleri alan oteller bu güvenlik önlemlerinden sonra misafirlerinin en iyi şartlarda konaklamaları için gerekli olan bütün koşulları hazırlamıştır. Otellerin odalarında bulunan yataklar ve mobilyalar son derece konforlu ve rahat olurken bulunan diğer eşyalar da teknolojinin son ürünü olmaktadır. Odalardaki sıcak su ve internet hizmetleri misafirler için sunulan hizmetler arasındadır. Odada kahvaltı, odada yemek gibi unsurlar da mevcuttur.

Türk ve dünya mutfağının en önemli lezzetlerini bünyesinde barındıran oteller çeşitli eğlence ve rahatlama hizmetleri ile ağırlayacağı misafirlerinden tam not almayı ve memnuniyetlerini kazanmayı başarmıştır.