DUYURULAR

Kolay ve hızlı otel bulmada Atatürk Havalimanı Ulaşım Otel konusu

Atatürk Havalimanı Ulaşım Otel

Atatürk havalimanı, İstanbul ‘da bulunan Türkiye ‘nin ilk ve en büyük havalimanı olma özelliğindedir. Yeşilköy havalimanı adı ile havacılık alanında faaliyet göstermeye başlayıp 1985 yılında Atatürk Havalimanı olarak adı değiştirilmiştir. Bugün, dünyanın en yoğun 20. Havalimanı ve bir yıl içerisinde yaklaşık 37,5 milyon yolcuyu ağırlayan havalimanı olmasından da anlaşılacağı üzere İstanbul ve Türkiye için önemi büyüktür. Yıllardır işini düzgün yapan bir işletmeye sahip olduğu gibi etrafında ki istihdam sağlanan ve ticaret yapılan alanlarda bu paralelde kalitesini sürdürmektedir.

İş dünyasından veya turistik amaçlı havalimanına giriş yapan kişiler yakın olması sebebi ile Atatürk Havalimanı Ulaşım Otellerini tercih etmektedirler. Havalimanından Türkiye ‘ye yurtiçi veya yurtdışından giriş yapıp kısa süreli olarak konaklayacak kişileri için ayrıca bir avantaja sahip olan Atatürk Havalimanı Ulaşım Otelleri her geçen gün sayıca artmaktadır. Aynı zamanda mevcut otellerde yüksek rağbetten dolayı kapasitelerini arttırmaktadırlar.

Atatürk Havalimanı Ulaşım Otelleri İlk Tercih Oluyor

Gerek turistik amaçlı gerek ise iş amaçlı İstanbul ‘a gelen kişilerin ilk tercihi Atatürk Havalimanı Ulaşım Otelleri olmaktadır. Havalimanına ulaşım açısından büyük kolaylıklara sahip mevcut otellerin aynı zamanda havaalanına otel servisleri ile ücretsiz transfer hizmetini de sağlamaktadırlar. Uzun bir yolculuktan sonra müşterilerinin tamamen konforu hedefi ile çalışan otel işletmecileri, müşterilerinin hem gelişlerinde hem de gidişlerinde bu hizmeti vererek hedeflerine ulaşmış olmaktadırlar.

Ayrıca, Atatürk Havalimanı Ulaşım Otellerinin temin ettiği tek ulaşım havaalanına değil şehir merkezlerindeki başka noktalara da olmaktadır. Havalimanı çevresindeki bu otellerin sayısı havalimanı kapasitesinin artması ile birlikte sürekli artmaktadır. Zaman zaman mevcut otellerde yer bulunamaması bu sonucu doğurmaktadır ve maalesef niteliksiz bazı otellerde yer almaktadır. Kaliteli ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan otellerin yanında rekabet ortamına bile giremeyen bu otelleri bir şekilde tercih eden insanlar bir daha bunlara uğramamayı tercih ediyorlar.

Genellikle Yeşilköy semtinde bulunan havalimanı otellerinden çoğu, semtinde sessiz sakin olmasının avantajından yararlanarak misafirlerine şehirden uzak ama bir o kadar da şehre yakın dinlenme odaklı bir tatil sunmaktadırlar.