DUYURULAR

Konaklamak isteyen misafirler için oteller

İstanbul Organize Sanayi Bölgesi Otelleri

Sanayi ve sanayicilik kavramları gerek ülkemizde gerekse dünya çapında oldukça önemli olan kavramlardır. Sanayi Devrimi ile birlikte işçi ve işçilik ile ilgili anlayışın neredeyse %90’ı değişmiştir. Çok eski yıllardan beri var olan sanayi kavramı teknolojinin de gelişmesi ile birlikte günümüz şartlarına pek çok modern değişime uğrayarak ulaşmıştır. Sanayi kavramını yerel bir kavram olmaktan çıkarıp küresel bir kavram hâline getiren sanayicilik ilkeleri ve teknikleri bulunmaktadır. Örneğin; İstanbul’da sanayisi olan bir ürünün ya da ürünlerin İstanbul Organize Sanayi Bölgesi çatısı altında toplanması ve gerekli olan işlemlerin daha kurumsal bir isim altından gerçekleştirilmesi hem sanayisi olan ürün için hem de o ürünün başında duran görevliler için oldukça iyi bir avantajdır. İstanbul Organize Sanayi Bölgesi otelleri kısa bir süre için buraya gelecek olan misafirlerin konaklama görevlerini üstlenmektedir.

İstanbul Organize Sanayi Bölgesi Otelleri ve Mesafeleri

İstanbul’da toplamda 8 adet organize sanayi bölgesi bulunmaktadır. Organize sanayi bölgelerinin 5 tanesi Tuzla ilçesinde diğerleri ise Ümraniye, Beylikdüzü ve Başakşehir’de bulunmaktadır. En eskisi 1982 en yenisi 2002 yılında kurulmuş olan bu organize sanayi bölgelerinin kurumsal kimliği günden güne artmakta ve yeni boyutlar kazanmaktadır. İstanbul Organize Sanayi Bölgesi otelleri de doğru orantılı bir şekilde kimlik kazanmaktadır.

İstanbul Organize Sanayi Bölgesi Otelleri orada konaklayacak misafirler açısından büyük bir öneme sahip olmaktadır. İstanbul Organize Sanayi Bölgesi otelleri ve bu otellerin İstanbul Organize Sanayi Bölgeleri’ne olan mesafeleri de konaklayacak misafirler için önemli bir rol oynamaktadır. Zamanın oldukça değerli olduğu günümüz dünyasında konaklayacakları yerler ile bulunmaları gereken esas yerler arasında çok fazla mesafe var ise misafirler bunu tercih etmemektedir. İstanbul Organize Sanayi Bölgeleri’nin toplam 8 adet olduğunu ve bunlardan 5 tanesinin Tuzla’da bulunduğunu belirtmiştik.

Tuzla ilçesine en yakın ve konforlu oteller buradaki OSB’ye gelecek olan misafirler için son derece iyi olmaktadır. Beylikdüzü, Başakşehir ve Ümraniye ilçelerine en yakın oteller de oradaki OSB’ye gitmesi gereken kişilerin başlıca tercihlerinden biri olmaktadır.