DUYURULAR

Misafirlerini oldukça lüks ve modern otellerde ağırlayanlar

İstanbul Kongre Merkezi Otel

İstanbul’un Şişli semtinde bulunan ve kongrecilik ile ilgili alanlarda son derece önemli bir yere sahip olan İstanbul Kongre merkezi buraya gelecek olan kişiler tarafından geniş çaplı bir şekilde araştırılmaktadır. İstanbul Kongre Merkezi 17 Ekim 2009 tarihinde açılmıştır. 2009’dan bu yana oldukça fazla etkinliğe ve kongreye ev sahipliği yapmış olan İstanbul Kongre Merkezi 120.000 metre karelik bir alana sahiptir. Sahip olduğu bu alanda gerçekleştirmiş olduğu etkinlikler ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış olan İstanbul Kongre Merkezi bünyesinde var olan teknolojik şartlar sayesinde son derece önemli noktalara gelmiştir. İstanbul Kongre Merkezi’nde herhangi bir etkinliğe katılmak içi gelen kişiler konaklamalarının nasıl olacağına dair pek çok şeyi merak ederler. İstanbul Kongre Merkezine yürüme mesafesinde bulunan kurumsal ve 5 yıldızlı pek çok otel vardır.

İstanbul Kongre Merkezi otel ve bu oteller ile ilgili her şeyi merak eden konaklayacak kişiler kendilerine sunulan konaklama hizmetlerinden son derece memnun kalarak ayrılmaktadırlar.

İstanbul Kongre Merkezi Otel Konforları

Yerli ve yabancı pek çok kişinin dünya çapında yapılan etkinliklere katılmak için geldiği İstanbul Kongre Merkezi bu kişiler için Avrupa standartlarında bir konaklama imkânı sunmaktadır. İstanbul Kongre Merkezi otel konforları konaklayacak kişileri adeta evindeymiş gibi hissettirecek hizmetler ile donatılmıştır. Türk ve Osmanlı mutfağından önemli izler taşıyan mutfak kültürü dünya ülkelerinin kültürlerini de barındırmaktadır. Konaklayacak olan misafirleri için en iyisini düşünen ve yapan kuruluşlar dünya standartlarında bir konaklama hizmeti ile son derece güzel bir hizmet sunmaktadır.


İstanbul Kongre Merkezi otellerini tercih eden kişiler otellerin 5 yıldızlı olması ve sağlanan koşulların en iyisi olmasını oldukça beğenmektedir. Konaklama konforunun yanı sıra ulaşım konusunda da bir hayli tercih edilen İstanbul Kongre Merkezi otelleri İstanbul Kongre Merkezi’ne yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Bu da İstanbul Kongre Merkezi’ne herhangi bir kongre ya da etkinliğe gelen kişiler için önemli bir tercih sebebi hâline gelmektedir.

 

Kişiler, konaklayacakları otelleri seçerken pek çok ayrıntıyı gözden geçirmektedir fakat tercihleri sonucunda Türk misafirperverliğinin eşsiz sonucundan oldukça memnun kalmaktadırlar.