DUYURULAR

Şehir dışından gelen aydın üniversitesi otel öğrencileri haber size

Aydın Üniversitesi Otel

Aydın üniversitesi, AKEV tarafından İstanbul ‘da 2007 yılında kurulmuş olan bir vakıf üniversitesidir. AKEV ( Anadolu Eğitim ve Kültür Vakfı ) ise 1995 yılında kurulmuş ardından bir üniversite kurmak amacıyla yola çıkıp kaliteli bir eğitim sunmayı ilk hedefi haline getirip 2003 yılında Anadolu Bil Meslek Yüksekokulunu kurmuştur. 2007 yılında ise 4 yıllık lisans bölümlerini kuran vakıf İstanbul Aydın Üniversitesi adıyla eğitime başlamıştır.

Avrupa yakasında yer alan Aydın Üniversitesi ‘ne her yıl Türkiye ‘nin birçok şehrinden öğrenciler kayıt yaptırmaktadır. İstanbul dışında başka bir şehirden Aydın Üniversitesini kazanan öğrenciler kayıt tarihi geldiğinde aileleri ile birlikte İstanbul ‘a gelip konaklama ihtiyaçları doğrultusunda Aydın Üniversitesi Otellerini tercih ediyorlar. Üniversiteye yakınlığı nedeniyle tercih edilen oteller, ailelerin de üniversite çevresini tanımalarında bir avantaj olmaktadır. Üniversitenin merkezi Florya semtinde bulunduğu için Aydın Üniversitesi Otelleri de Florya semti ve çevresinde yer almaktadır.

Lokasyon olarak merkezi ve İstanbul ‘un en iyi semtlerinden biri olan Florya ‘da bulunması sebebiyle de birçok alışveriş merkezi, restoran ve bunun gibi yerlere yakın olan konaklama imkanı olması İstanbul ‘uda keşfetmek açısından da insanların işine yaramaktadır.

Aydın Üniversitesi Otelleri En Uygun Lokasyondalar

Uygun lokasyona sahip olan Aydın Üniversitesi Otelleri, İstanbul ‘un en merkezi semtlerinden birinde olmalarından dolayı misafirler tarafından çok fazla tercih edildikleri gibi aynı zamanda sessiz ve sakin bir çevreye sahip olmaları da ayrı bir tercih sebebi olmaktadır. İstanbul ‘a gelen misafirler, mevcut otellerde konakladıklarında yoğun trafik ve gürültüden uzak bir bölgede dinlenme imkanına da sahip oluyorlar.

Ferah ve sessiz olan Florya semtinde kendilerini İstanbul ‘da değil de bir tatil bölgesinde hisseden misafirler otelden çıktıklarında ise bir metropolde olduklarını hissedip bunun her türlü imkanından faydalanabiliyorlar. Üniversitede ki işlerini görmek amacıyla öğrenciler ve aileleri bu Aydın Üniversitesi Otellerinden rahatlıkla üniversiteye ulaşabiliyorlar.

Ayrıca, otel işletmecileri misafirlerinin üniversiteye kolay ulaşım sağlamalarına önem verdiklerinden dolayı belirli saatlerde veya misafirlerin tercih ettiği saatlerde otele ait olan servislerle ücretsiz ulaşım imkanı sağlamaktadırlar.