DUYURULAR

Tüyap Otel

Tüyap Otel

Bülent Ünal, İstanbul ilinin Büyükçekmece ilçesine 28 Haziran 1979 tarihinde Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş isimli bir şirket kurmuştur. Kurulmuş olan bu şirket fuar ve fuarcılık ile ilgili hemen her alanda faaliyet göstermekte ve çeşitli hizmetler sunmaktadır. Fuar ile ilgili projelerin hızla çoğalması ve fuarcılık anlayışının çok daha geniş bir yelpazeye sahip olması üzerine farklı çalışmalara başlandı. Bu çalışmalardan ilki Spor ve Sergi Sarayı akabinde Etap Marmara otelinin kullanılmasıydı fakat git gide artan fuar ihtiyacı daha geniş alana sahip bir fuarcılık sistemini de beraberinde getirmiştir.

Daha geniş alan ihtiyacının doğmasının üzerine 30 Mart 1987 tarihinde İstanbul Sergi Sarayı faaliyete geçmiştir. Yapılacak olan fuar çalışmalarında uzun vadede kullanılmak için 1996 tarihinde Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi faaliyete geçmiştir. Faaliyete geçtiği günden itibaren bütün gözlerin üzerine çevrildiği bu fuar alanı toplamda 60.000 metre kare açık fuar alanına, 60.000 metre kare de kapalı fuar alanına sahiptir.

Sahip olduğu geniş alanlar ve modern alt yapısı ile yerli yabancı pek çok misafiri bünyesinde ağırlayan Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi, ziyaretini gerçekleştirecek konuklar için yakınlarında otel çalışmalarına da başlamıştır. Tüyap otel ve bu otellerin misafirlerde bıraktığı intibalar son derece önem arz etmekteydi.

Tüyap Otel ve Mesafeleri

Tüyap otel ve bu otellerin mesafeleri Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’ne gelecek biri için oldukça önemli bir konudur. Tüyap otel mesafelerinin fuar ve kongre merkezine yakın olması misafirlerin arzu ettiği en büyük şeylerden biridir. Tüyap otel ve otellerin misafirler için sağlayacağı hizmetler ve ağırlama şartları da yerli ve yabancı pek çok misafirin aklında kalan bir soru olarak kendini göstermektedir.

Tüyap otellerinden herhangi birinde konaklayacak olan misafirler üstün ağırlama şartlarından ve otellerin kendilerine sunmuş olduğu hizmetlerden son derece memnun kalarak ayrılmaktadırlar. Bu memnuniyetlerinin asıl sebebi kendilerine verilen değerin kat kat fazla gösterilmesi ve kendileri için en iyisinin düşünülmesinden kaynaklanmaktadır.

Tüyap otelleri de en az fuar ve kongre merkezi kadar beğenilmektedir.